Eski Tweetler Nasıl Topluca Silinir?

Merhaba

Eğerki eskiden attığınız tweetleri temizlemek istiyor iseniz twitter’da eski attığımız tweetleri kolayca nasıl silinebileceğini basitçe açıklayacağım.Elle tek tek uğraşmak imkansız değil ama cidden tabiri caiz ise amelelik.Bunu kolayca yapabileceğimiz siteler var.Güvenilir siteler tabi ki kendim denedim bir sorun olmadı ve gayet kolay şekilde hallettim.

Benim kullandığım site http://tweetdelete.net

İsterseniz alternatiflerini de aşağı koyacağım ancak bunları deneme fırsatı bulamadım çoğu kişi denemiş memnun kalmış ama ben şahsen kullanmadım yorum yapamayacağım.İsterseniz google da ufak bir araştırmayla diğer siteler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gelelim sitenin kullanımına

  • Öncelikle anasayfada twitter giriş butonuna tıklıyoruz.

  • Sonra uygulama adına izin isteyen bir sayfa karşımıza gelecek burada bazı izinler isteyecek onaylayalım merak etmeyin sonradan bu izinleri kaldırabiliyoruz.Burda tweet atma gibi izinler bunun sebebi de silme işlemi sırasında eğer onay verirseniz sildikten sonra reklam amaçlı kendi linkini paylaşıyor ama isteğe bağlı tabiki.

  • Sonra geldiğimiz sayfada ne kadar eskiye gidip tweetleri sileceğini soruyor.Seçip aşağıdaki tik olan yerlerdeki tikleri kaldıralım bunlar silme işleminden sonra kendi twitter hesaplarını takip edip bir tweet paylaşma yetkisi için. Örneğin ; One year seçer iseniz 1 yaşından büyük tweetlerinizi siler.

  • Tweetlerinizin çokluğuna göre 2-3 dk sürebilir zaten twitter profilinize girerseniz yeniledikçe tweet sayınız zamanla azalıyor azalma durduğunda işlem tamamdır.
  • Son olarak uygulamaya güvenmiyor iseniz twitter’a girip ayarlar kısmından uygulamalara girin orada tweetdelete.net isimli uygulamanın erişimini kaldır derseniz önceden verdiğiniz izinler kalkmış olur.

Alternatif olarak ;

https://www.tweetdeleter.com/

https://www.tweeteraser.com/

  • Bu sitelerin güvenirliği hakkında bir bilgiye sahip değilim!

 

Bla Bla Bla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir